Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Witamy serdecznie na stronie firmy
Black Stork PC skup Laptopów komputerów aparatów fotograficznych

 

 

Nasza firma zajmuje się skupem nowego, używanego i uszkodzonego sprzętu. Prowadzimy skup komputerów, skup laptopów, skup aparatów fotograficznych, skup konsoli, skup telefonów, a także wielu innych urządzeń elektronicznych.
(pełna lista w zakładce SKUP)

Serwisujemy komputery oraz laptopy w zakresie systemowym i sprzętowym.

Nie skupujemy drukarek oraz skanerów!

Oferujemy profesjonalne podejście do klienta, fachowe porady oraz uczciwe ceny.

 

Płacimy gotówką od ręki!

Cała transakcja w ok. 15 min!

 

Zapraszamy do naszego sklepu na ul. Leszno 19 w Warszawie oraz do kontaktu telefonicznego,
 
poprzez formularz wyceny online lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wycena telefoniczna pod numerem 665-440-015

 

 Skupujemy również sprzęt od firm!

 

 

UWAGA!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu.

 

Nasza wycena i testowanie zawsze są darmowe! Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań.

Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Zawsze możesz zrezygnować ze sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

 

 

SPRZEDAŻ SPRZĘTU - W SKUPIE, CZY SAMODZIELNIE?

 

Jakie jest ryzyko przy samodzielnej sprzedaży sprzętu?

Samodzielna sprzedaż sprzętu wymaga nie tylko wiedzy dotyczącej wyceny towaru, ale także czasu, który należy poświęcić na znalezienie kupca i finalizację transakcji. Dodatkowe ryzyko to ewentualna nieuczciwość osoby kupującej lub możliwe uszkodzenia podczas transportu. Przy braku znajomości dokładnej specyfikacji sprzętu często zdarzają się nieścisłości w opisie towaru, a te mogą być przyczyną zwrotu, podczas którego sprzedający obciążony jest kosztami wysyłki. Wymagana jest także dokładna znajomość stanu technicznego przedmiotu, a wiele wad może być z pozoru ukrytych. Jeśli kupujący nie zostanie dostatecznie poinformowany o stanie sprzętu ma prawo do pełnego zwrotu kosztów, również przesyłki.

 

Dlaczego warto sprzedać sprzęt w skupie?

Podczas sprzedaży sprzętu naszej firmie żadnen z wyżej wymienionych problemów nie występuje. W momencie finalizacji transakcji, czyli po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oraz przekazaniu gotówki, całkowita odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu pozostaje po naszej stronie, a sprzedający nie posiada żadnych zobowiązań w stosunku do naszej firmy. W ten sposób bardzo szybko, a także bez dodatkowego stresu i kosztów można pozbyć się nieużywanego lub starego sprzętu. Sprzęt komputerowy traci na wartości w bardzo szybkim tempie i gromadzenie go może sprawić, że po pewnym czasie stanie się zupełnie bezwartościowy.

 

Black Stork - Naprawa Komputerów Warszawa, Skup Tabletów Warszawa, Skup Części Komputerowych Warszawa oraz Skup Laptopów Warszawa